Atlantis The Palm,


Atlantis The Palm,


اين تفرجگاه ساحلي كه بر مبناي افسانه قاره گم شده آتنلانتيس ساخته شده ، دروازه با شكوهي است به پالم.

 

آتلانتيس و آنچه كه در آن است با الهام گرفتن از اقيانوس و حيات درياي شگفت انگيز آن ، چيزي فراتر از زندگي واقعي فراهم كرده است.دروازه هاي طلا كاري شده كه با هدف نشاط بخشيدن به ميهمانان و خيره كردن چشمان آنها ساخته شده اند،باز مي شوند تا مقصد نهايي تفريح و سرگرمي را نمايان كنند.

 

 

ويژگي هاي برجسته

 • هتل آتلانتيس در جزيره معروف پالم ، در فاصله 35 كيلومتري از فرودگاه بين المللي دبي واقع شده است.
 • 100% اتاق ها داراي منظره دريا هستند.
 • دسترسي رايگان و نا محدود به آكواونچر – بزرگترين پارك آبي با 3/2 كيلومتر مسير رودخانه همراه با تندآب ، سواري و سرسره.
 • دسترسي نامحدود به دنياي زير آب در آكواريوم اتاق هاي گم شده با 65000 جانور دريايي.
 • شنا با دلفين هاي در خليج فارس
 • انتخاب از ميان 20رستوران، بار و سالن استراحت
 • 4/1 كيلومتر ساحل طبيعي
 • 5600 متر مربع فضاي مخصوص گردهمايي و مهماني براي جلسات تجاري و گروهي با مراسم هاي كوچك
 • 27 اتاق درمان براي استراحت و نشاط در چشمه آب معدني ShuiQi و باشگاه تناسب اندام
 • باشگاه كودكان آتلانتيس براي كودكان 3 تا 13 سال و باشگاه كلاب راش براي نوجوانان
 • بيش از 25 فروشگاه خرده فروشي از جمله بوتيك كالاهاي گرانقيمت و جواهر فروشي

اتاق ها

سه نوع اتاق در آتلانتيس وجود دارد كه از ميان آنها مي توانيد انتخاب كنيد

اتاق هاي دولوكس داراي منظره اي نسبي از خليج  يا جزيره نخل هستند در حالي كه اتاقهاي دولوكس اقيانوسي از منظرههاي بسيار زيبايي از خليج بر خوردارند.مكان اصلي جزيره نخل يعني اتاق هاي دولوكس ساحل نخل با سود گرفتن از آتلانتيس، منظره اي بي نظير از ساحل و امتداد جزيره نخل و خط افق دبي را به تصوير مي كشند.ميمانان مي توانند يك تخت بزرگ 2 نفره يا دو تخت جدا از هم را انتخاب كنند.

 

سوييت هاي اگزكيو تيو ، تراس و رگال

در آتلانتيس ، سوييتها تركيب كاملي از راحتي و فضا را در اختيار شما قرار مي دهند.ما طيف متفاوتي از سويتها را داريم كه هر يك شكوه خاص خود را دارد و نماي آنها خيره كننده است.

امپريال كلوب

امپريال كلوب آتلانتيس طيفي از خدمات بي نظير را رايه مي دهد.سالن استراحت (كلوب لانج) مهمانان را به محيطي منحصر به فرد دعوت مي كند و صبحانه ، ميان وعده سبك و كوكتل رايگان به آنها ارايه مي دهد. در طبقه امپريال كلاب ، اتاق هاي امپريال كلاب وجود دارند و مي توانيد از ميان سويتهاي اگزكيوتيو، تراس و رگال انتخاب كنيد.

 

 

 

مهمانان آتلانتيس نهايت تجمل را در اقامتگاه خود تجربه خواهند كرد.سوپر سويتهاي بسيار مجلل و اتاق هاي مهمان كاملا مجهز ، اقامتي به ياد ماندني را براي آنها فراهم مي كند.

مجموعه 1539 اتاق ميمان فضادار ما ، كه شمال 166 سويت نيز مي شود.طوري طراحي شده اند كه آسودگي مطلق و تجمل بي نظير را براي مهمانان فراهم مي كند .90% از اتاق هاي آتلانتيس به هم وصل هستند و براي خانواده هاي بزرگتر ايده آل اند.بالكن، جارختي بزرگ و حمام زيبا تركيبي از كيفيت برتر را همراه با امكانات تلوزيون صفحه تخت ،اينترنت ،ميني بار مجهز و امكان صرف24 ساعته غذا در اتاق را مطابق با نيازهاي شما برايتان فراهم مي كند.

 

1539 اتاق مهمان ، همگي با منظره خليج  يا جزيره نخل ، شامل:

 

324 اتاق دولوكس

452  دولوكس اقيانوسي

402 اتاق دولوكس در ساحل نخل

195 اتاق امپريال كلوب

29 سويت امپريال كلوب

36 سويت اگز كيوتيو

64 سويت تراس

30 سويت شاهانه

سويت گراند آتلانتيس

2 سويت زير آب ( پوسايدون/ نپتون)

2 سويت پريزيدنشال

1 سويت رويال بريج

 

 

سوپر سويت ها

هر كدام تر سوپر سويت ها از غايت شكوه برخوردار است و داراي پيشخدمت اختصاصي است.

 

سويت رويال بريج-924 متر مربع

سويت منحصر به فرد  رويال بريج به طور بسيار شكوهمندي بر قوسي كه برجهاي رويال را به همديگر وصل مي كند واقع شده است و منظره اي بينظير از جزيره نخل و خليج را در مقابل چشمان شما قرار مي دهد.در اين سويتها مهمانان از حريم كاملا خصوصي و اشرافي خود لذت مي برند، اين سويت در قسمت در ورودي توسط نگهبان كنترل مي شود و پيشخدمت و سرآشپزهاي مخصوص خود را دارد.سويت رويال بريج با 3 اتاق خواب اشرافي ، يك نشيمن بي نظير و دو تراس بزرگ فضاي شگفت انگيز را براي سرگرمي و استراحت شما فراهم مي كند.

سويتهاي زير آب -165 متر مربع

سويتهاي زير آب واقعا بي نظيرند.اتاق خواب و حمام از كف تا سقف شيشه هستند و مي توانند مستقيما فضاي داخل استخر اطراف آن را ببينيد.سكوي بي نظيري است و براي تماشا كردن دنياي زير آب استخر سفير(آمباسادور لاگون) و 65000 گونه جانوران دريايي موجود در آن.

 

سويتهاي گراند آتلانتيس- 429 متر مربع

سويتهاي گراند آتلانتيس شكوه تاج برجهاي دوقلو هستند.اين سويتها از طريق تراس آفتاب بزرگي كه سه طرف سويت را در بر مي گيرد منظره وسيعي از جزاير پالم و خليج را پيش روي چشمان شما قرار مي دهند.مهمان در اتاق خوابهاي بزرگ اين سويتها احساس شاه يا ملكه بودن مي كنند و براي هر زن و مرد حمام درون سويتي و اتاق رختكن مجزا وجود دارد.

 

سويتهاي پرزيدنشال -220 متر مربع

سويتهاي پرزيدنشال يك خوابه تركيبي از تجمل و راحتي را براي شما فراهم مي كند.اين اتاق خواب خيره كننده داراي يك تختخواب چهار ستوني است.

در آتلانتيس غذا ميل كنيد

غذا خوردن در آتلانتيس واقعا يك ماجراي آشپزي است.از شام دونفره عاشقانه گرفته تا شام خانوادگي صميمانه ، صرف غذا با دوستان در فضاي باز يا صرف نوشيدني در غروب آفتاب در حالي كه به تماشاي منظره هاي بسيار نشسته ايد، همگي در آتلانتيس براي شما فراهم است.شما هر غذا و نوشيدي سفارش دهيد ، از ميان 20 رستوران و بار مي توانيد انتخاب كنيد آماده اند ، تا مجموعه اي جادويي از غذاها و نوشيدني هاي بي نظير را براي شما فراهم كنند.

برخي از رستوران هاي آتلانتيس

روندا لوكاتلي

نوبو

اوسيانو

استيك هاوس و بار سي فاير

روستانگ

سافرون

آسيا رپابليك

كاليدسكوپ

نسيمي بيچ

لونتاين

بارازورا

پلاتوز

ايندالج كلاب

ماجراجويي در آتلانتيس

در آتلانتيس كوچكترين لحظات يك عمر در ياد و خاطره شما مي ماند

 

ديدار با دلفين ها در آتلانتيس

اين بخش براي همه سنين مناسب است و همه مي توانند در آبهاي كم عمق استخر از آن لذت ببرند.مهمانان  به همرا كودكان  مي توانند وارد آبهايي شوند كه عمق آنها تا كمر است و دلفينها را نگاه مي كنند كه برخي از مهارتهاي ديدني شان را نمايش مي دهند.وقتي كه دلفينها پوزه دار به شما نزديك مي شوند بيشترين هيجان را تجربه خواهيد كرد.

لذت شنا در آتلانتيس

 مهمانان به همراه دلفين ها به اعماق استخر مي روند و از هيجان گرفتن باله و دم دلفين و شنا كردن با او ، بغل كردن و بوسيدن او لذت مي برند!

غواصي اسكوبا با دولفين ها

مهماناني كه مجوز غواصي دارند مي توانند از اين فرصت بي نطير استفاده كرده و همراه با يكي از دلفين ها در خليج دلفين ها در اعماق آب غواصي كنند.

در آتلانتيس شما مي توانيد در مسيري به طول 3/2 كيلومتر خود را به رودخانه هاي مواج و تندآب ها بسپاريد.

از شنا و بازي در پارك آبي آكواونچر، كه بزرگترين و مهيج ترين پارك آبي در خاورميانه است لذت ببريد. آكواونچر با مساحت 42 جريب سرشار از سرگرمي است و مجموعه اي از قطار مارپيچ و آبي سر بالا ، رودخانه ، تندآب،منظره هاي پرآب استوايي و زمين بازي آب پاشها را در خود جاي داده است.اگر به دنبال هيجان واقعي هستيد ، يك سرسره 60 متري نسبتاً عمودي است كه از ميان آبهاي پر از كوسه رد مي شود و بدون شك غدد آدرنالين شما را وادار به ترشح مي كند. بهترين ويژگي آن اين است كه تمامي مهماناني كه در آتلانتيس اقامت مي كنند به طور نامحدود و رايگان به آن دسترسي دارند!

 

فعاليت در آتلانتيس

در آتلانتيس شما روش هاي بسياري براي گذراندن اوقات پيش رو داريد

مركز تناسب اندام

از مركز تناسب اندام آتلانتيس بازديد كنيد.اين مركز به تجهيزات مدرن مخصوص تمرينات قلبي عروقي و دستگاههاي استقامتي مجهز است.

ورزش هاي آبي

در رويال بيچ طيف وسيعي از ورزشهاي آبي از جمله كاياك، قايق هاي پدالي و زورقهاي برقي به طور رايگان براي مهمانان موجود است.

مركز شيرجه

مركز غواصي پنج ستار توسط كاركنان مجرب ، و مسلط به چند زبان اداره مي شود و همه نوع خدماتي از جمله غواصي دوره هاي آموزشي  و گشت هاي غواصي ارائه مي دهد.

ورزش هاي زميني

آتلانتيس يك آكادمي تنيس مستقل دارد كه 3 زمين تنيس مجهز به نورافكن را در خود جاي داده و در آنجا تنيس بازان حرفه اي آماده اند تا به عنوان مربي يا همبازي به شما كمك كنند.

خريد در آتلانتيس

مهمانان مي توانند براي خريد تفريحي از 25 فروشگاه و بوتيك موجود در تفرجگاه ساحلي بازديد كنند كه مجموعه اي از جديدترين مدل هاي لباس شنا، لباس آفتابگيري، جواهرات و محصولات زينتي را عرضه مي كنند.

 

آرامش در آتلانتيس

چشمه آب معدني شويكي و مركز تناسب انجام تناسب انجام تجربه به ياد ماندني را براي شما فراهم مي كند و محيط آبي و زلال اطراف ، احساس بسيار خوشايندي را به شما مي دهد.

ازدواج در آتلانتيس

به سرزمين ، به واقعيت پيوستن روياها خوش آمديد.بدون شك آتلانتيس مكاني آرماني است براي برگزاري مراسم هايي كه يك بار در زندگي شما برگزار مي شوند.در اين فضاي خييره كننده ما بهترين مراسم عروسي را براي شما برگزار مي كنيم.

كودكان و نوجوانان در آتلانتيس

در باشگاه كودكان آتلانتيس هر روز براي كودكان 3 تا 12 ساله ماجرايي جديد و مهيجي وجود دارد. كلوب راش فضايي را براي نوجوانان 13 تا 18 ساله فراهم مي كند تا به دور از كنترل والدين آسوده بازي كنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آيا مي دانستيد

 

سويت رويال بريج كه نماد شهرت آتلانتيس است با مساحت 924 متر مجللترين مكان در اين تفريحگاه است و از كف و سقف آن مي توانيد نماهاي زيبايي را از شهر دبي را ببينيد.

58000 كيلومتر تيرآهن در ساخت آتلانتيس پالم مصرف شده كه 9 برابر طول ديوار بزرگ چين است.

آتلانتيس پالم 65000 گونه جانور دريايي را در خود جاي داده است.

ماهي هاي موجود در آتلانتيس و جزيره نخل هر روز با 350 كيلوگرم غذاي دريايي بسيار با كيفيت شامل ميگو ،كريل،ماهي مركب ،جك ، ساردين و گونه هاي ديگر ماهي و كاهوي روماين تغذيه مي شوند، كه با دقت فراوان در بيمارستان ماهيها تهيه مي شوند.

پنچره تماشاي تالاب سفير (آمباسادور لاگون) كه 11 ميليون ليتر آب را در خود جاي داده ، 10متر طول و 70سانتيمتر ضخامت دارد.

پارك آبي آكوانچر مي تواند در يك روز، در يك آن 5000 نفر را در خود جاي دهد.

تيم كاركنان آتلانتيس بيش از 3000 نفر است. اين تيم از 42 مليت مختلف تشكيل شده و اعضاي آن به 68 زبان مختلف حرف مي زنند!

مجسمه بسيار ارزشمند Dale Chihuly گراند لابي آتلانتيس با استفاده از 3000 قطعه دست ساز ساخته شده و يك به يك نصب شده تا اين مجسمه نزئيني با 10 متر ارتفاع ساخته مي شود.

سر آشپز مشهور آتلانتيس ( جورجيو لوكاتلي،نوبو ماتسوهيسا، و ميشل روستانگ) 6 ستاره ميشلن را كسب كرده اند.

تيم آتلانتيس بيش از 500 آشپز دارد كه روزانه  بيش 15000 پرس غذا را سرو مي كنند.